College positief over herintroductie “Gooise Moordenaar”

Eind juni heeft onze fractie vragen gesteld over de mogelijke herintroductie van de “Gooise Moordenaar”, een tramverbinding in ‘t Gooi. Het heeft even geduurd, maar inmiddels zijn onze vragen beantwoord door het college.

Uit de beantwoording blijkt dat het college – net als GDP – denkt dat de Gooise Tram een bijdrage kan leveren aan de toeristische aantrekkingskracht van onze gemeente. De tram verbindt bezienswaardige locaties binnen en buiten onze gemeente. Het college is bereid om, samen met andere gemeentes, de mogelijkheid van een financiĆ«le bijdrage aan dit initiatief te onderzoeken.

Goois Democratisch Platform is blij dat het college dit initiatief vooralsnog enthousiast oppakt en wij zien uit naar een vervolg. De initiatiefnemers zullen binnenkort ook hun plannen presenteren tijdens een fractieberaad.